Aktualności i ogłoszenia

Jubileuszowy dziesiąty rajd rowerowy „Konińska Masa Rowerzystów” 2017 - czyli Konin bez samochodu – POSZUKUJEMY NAZWY RONDA

Przed nami kolejne, jubileuszowe już wydarzenie: X Konińska Masa Rowerzystów organizowana w Koninie w ramach Światowego Dnia Bez Samochodu 2017 przez Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej Młodzi Aktywni, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Koninie i Komendę Miejską Policji w Koninie pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Konina. W tym roku trasa rajdu licząca 21,3 kilometra prowadzić będzie ulicami miasta Konina.

Impreza wpisała się już na stałe w kalendarz miłośników rowerów i z roku na rok bierze w niej udział coraz więcej uczestników.

Chcemy by ten Jubileuszowy Rajd pozostał w pamięci na długo, chcemy zostawić z tej okazji coś, co będzie jednoczyło środowisko cyklistów, ale również społeczność Konina.

Mamy pomysł by Rondo przy ul. Spółdzielców (na wysokości LEROY MERLIN) miało nazwę związaną z tą imprezą, cyklistami, rowerami, dlatego też do 16 września 2017 roku czekamy na Wasze propozycje nazwy Ronda.

Propozycje nazwy Ronda wysyłamy na adres email: koninskamasarowerzystow@wp.pl

Nadesłane nazwy zostaną ujęte w karcie do głosowania, które będą rozdane w dniu 23 września 2017 roku na starcie podczas X Konińskiej Masy Rowerzystów 2017, czyli Konin bez Samochodu.

Głosować będziemy na półmetku rajdu przy Rondzie. Następnie peleton wyruszy w dalszą drogę, a komisja konkursowa zliczy głosy i wyłoni zwycięską nazwę Ronda. Ogłoszenie wyników i poznanie nazwy będzie miało miejsce na mecie rajdu na Bulwarze Nadwarciańskim, gdzie zapraszamy na Konińskie Grillowanie i ciąg dalszy świętowania przy muzyce. 

Rajd odbędzie się w sobotę 23 września 2017 roku.

Zbiórka rowerzystów na Placu Wolności w Koninie od godz. 13:00

Start o godzinie 14:00

 

Zapraszamy

Organizatorzy

Rajdu rowerowego

X Konińskiej Masy Rowerzystów,

czyli  Konin Bez Samochodu 2017

 

Wróć

Certyfikaty