Aktualności i ogłoszenia

Wracają szkolenia z zakresu redukcji punktów karnych

Szczegóły szkolenia oraz niezbędne informacje do zapisu (wniosek) znajdują się w Biurze Obsługi Klienta

WORD w Koninie (telefon: 63 240 20 31)

Najbliższe terminy: 30 kwiecień 2024 i 13 maj 2024

 

UWAGA !!!

WORD w Koninie informuje, że z uwagi na warunki atmosferyczne dla bezpieczeństwa osób egzaminowanych, okresowo wstrzymuje przeprowadzanie egzaminów praktycznych na kat. AM,A1,A2,A prawa jazdy w okresie od 01.12.2023 roku do 31.03.2024 roku. Egzaminy teoretyczne na ww. kategorie przeprowadzane będą normalnie.

Spotkanie z OSK !!!

files/images/pliki/Spotkanie.jpg

„POMACHAJ KIEROWCY”

Wrzesień  to miesiąc powrotu do szkół a także okres licznych  działań profilaktycznych realizowanych przez funkcjonariuszy policji na terenie całej wielkopolski.  Jedną z nich jest akcja Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu „POMACHAJ KIEROWCY” do której przyłączył się również Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Koninie.

Finał Wielkopolski XLIV Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych

W dniu 16 maja 2023 roku w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Koninie miał miejsce Finał Wielkopolski XLIV Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych. W turnieju wystartowało 188 uczniów z 54 szkół z terenu całej Wielkopolski , a patronat nad wydarzeniem objęli Marszałek Województwa Wielkopolskiego oraz Wojewoda Wielkopolski. Konkurs rozegrano w dwóch grupach wiekowych.

Certyfikaty