Aktualności i ogłoszenia

Informacja

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Koninie informuje, że od dnia 16.02.2015 roku Biuro Obsługi Klienta czynne będzie do godz. 16:00.

Uwaga! - Obsługa kart elektronicznych

Informujemy, iż z dniem 01.09.2014 WORD w Koninie umożliwił zapłatę za egzamin państwowy kartami do płatności elektronicznych (Visa/MasterCard).System płatności elektronicznych obsługiwany jest przez eCard/PWPW (Koszt dokonania każdej operacji płatności elektronicznej będzie dodatkowo obciążony kwotą w wysokości 2 PLN).

Uwaga! - Zapisy przez Internet

Informujemy, iż z dniem 01.09.2014 WORD w Koninie umożliwił za pośrednictwem strony www.info-car.pl zapis na egzamin państwowy przez Internet. Na w/w stronie wystarczy założyć  dedykowane konto oraz wybrać WORD w Koninie. Następnie z listy dostępnych terminów można zarezerwować konkretną datę i godzinę egzaminu. Za dokonaną rezerwacje można zapłacić kartą płatniczą lub przelewem internetowym realizowanym przez eCard. W  kolejnym etapie należy oczekiwać na potwierdzenie przez pracownika BOK zapisu na wybrany przez siebie egzamin lub ewentualnego komunikatu o konieczności uzupełnienia brakujących informacji. (Operator usługi PWPW S.A. pobiera dodatkowo 2 PLN za każdą płatność elektroniczną realizowaną za pośrednictwem strony info-car.pl).

Informacja

o wyniku postępowania przetargowego na dostawę "ambulansu medycznego typu C z wyposażeniem medycznym"

Więcej...

Informacja

o rozstrzygnięciu przetargu na sprzedaż "paliw płynnych do pojazdów na rok 2015 dla Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Koninie"

Więcej...

Certyfikaty