Aktualności i ogłoszenia

Informacja o rozstrzygnięciu drugiego przetargu nieograniczonego

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Koninie informuje, że w drugim przetargu publicznym ustnym i nieograniczonym na sprzedaż pojazdów WORD w Koninie wycofanych z procesu przeprowadzania egzaminów państwowych na prawo jazdy, sprzedano następujących pojazdy: Renault Clio PN 53804 i PN 53805 oraz zestaw felg aluminiowych Rial MI 605.

Akcja „Piłem – nie jadę”

Wakacje to relaks, który dla wielu kojarzy się z alkoholem. Dlatego też Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Koninie wspólnie z Komendą Miejską Policji w Koninie 5 lipca 2016 roku zorganizował na terenie Konina akcję pod hasłem "Piłem - nie jadę”.

Informacja o rozstrzygnięciu przetargu nieograniczonego

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Koninie informuje, że w przetargu publicznym ustnym i nieograniczonym na sprzedaż pojazdów WORD w Koninie wycofanych z procesu przeprowadzania egzaminów państwowych na prawo jazdy nie sprzedano następujących pojazdów Renault Clio PN 53804 i PN 53805.

Kurs reedukacyjny

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Koninie informuje, że kurs reedukacyjny w zakresie problematyki przeciw alkoholowej i przeciwdziałania narkomania odbędzie się w dniach 25-26 sierpień 2016 roku od godz. 9:00

Uwaga

Związku z awarią serwera firmy hostingującej, strona jest aktualizowana.

Przepraszamy za powstałe utrudnienia.

Certyfikaty