Aktualności i ogłoszenia

Uwaga! - Zapisy przez Internet

Informujemy, iż z dniem 01.09.2014 WORD w Koninie umożliwił za pośrednictwem strony www.info-car.pl zapis na egzamin państwowy przez Internet. Na w/w stronie wystarczy założyć  dedykowane konto oraz wybrać WORD w Koninie. Następnie z listy dostępnych terminów można zarezerwować konkretną datę i godzinę egzaminu. Za dokonaną rezerwacje można zapłacić kartą płatniczą lub przelewem internetowym realizowanym przez eCard. W  kolejnym etapie należy oczekiwać na potwierdzenie przez pracownika BOK zapisu na wybrany przez siebie egzamin lub ewentualnego komunikatu o konieczności uzupełnienia brakujących informacji. (Operator usługi PWPW S.A. pobiera dodatkowo 2 PLN za każdą płatność elektroniczną realizowaną za pośrednictwem strony info-car.pl).

Uwaga! - Obsługa kart elektronicznych

Informujemy, iż z dniem 01.09.2014 WORD w Koninie umożliwił zapłatę za egzamin państwowy kartami do płatności elektronicznych (Visa/MasterCard).System płatności elektronicznych obsługiwany jest przez eCard/PWPW (Koszt dokonania każdej operacji płatności elektronicznej będzie dodatkowo obciążony kwotą w wysokości 2 PLN).

Informacja

o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu przetargowym na "Zaprojektowanie i wybudowanie instalacji paneli fotowoltaicznych na dachu budynku Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Koninie"

Więcej...

Ogłoszenie

O PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM
z dnia 24 listopada 2014 roku na sprzedaż pojazdów WORD Konin wycofanych z procesu przeprowadzania egzaminów państwowych na prawo jazdy

Więcej...

SAMORZĄDOWCY NA TRASIE RAJDU NAWIGACYJNEGO

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Koninie wspólnie z Komendą Miejską Policji w Koninie oraz Urzędem Gminy w Kramsku zorganizował dnia 8 listopada 2014 roku „VIII SAMOCHODOWY RAJD NAWIGACYJNY DLA SAMORZĄDOWCÓW”. W rajdzie udział wzięło 9 dwuosobowych drużyn reprezentujących: Urząd Miejski w Koninie, Starostwo Powiatowe w Koninie, gminy powiatu konińskiego, kolskiego oraz tureckiego. Siedziba Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Koninie była miejscem zbiórki uczestników rajdu.

Certyfikaty