Aktualności i ogłoszenia

Uwaga! - Zapisy przez Internet

Informujemy, iż z dniem 01.09.2014 WORD w Koninie umożliwił za pośrednictwem strony www.info-car.pl zapis na egzamin państwowy przez Internet. Na w/w stronie wystarczy założyć  dedykowane konto oraz wybrać WORD w Koninie. Następnie z listy dostępnych terminów można zarezerwować konkretną datę i godzinę egzaminu. Za dokonaną rezerwacje można zapłacić kartą płatniczą lub przelewem internetowym realizowanym przez eCard. W  kolejnym etapie należy oczekiwać na potwierdzenie przez pracownika BOK zapisu na wybrany przez siebie egzamin lub ewentualnego komunikatu o konieczności uzupełnienia brakujących informacji. (Operator usługi PWPW S.A. pobiera dodatkowo 2 PLN za każdą płatność elektroniczną realizowaną za pośrednictwem strony info-car.pl).

Uwaga! - Obsługa kart elektronicznych

Informujemy, iż z dniem 01.09.2014 WORD w Koninie umożliwił zapłatę za egzamin państwowy kartami do płatności elektronicznych (Visa/MasterCard).System płatności elektronicznych obsługiwany jest przez eCard/PWPW (Koszt dokonania każdej operacji płatności elektronicznej będzie dodatkowo obciążony kwotą w wysokości 2 PLN).

WORD w Koninie wyposażył kolejne pracownie wychowania komunikacyjnego w szkołach podstawowych

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Koninie dbając o profesjonalne nauczanie dzieci w zakresie wychowania komunikacyjnego corocznie doposaża szkoły podstawowe, które osiągnęły dobre wyniki w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Ogłoszenie

O PRZETARGU PUBLICZNYM PISEMNYM I NIEOGRANICZONYM

NA SPRZEDAŻ POJAZDÓW WORD KONIN WYCOFANYCH Z PROCESU PRZEPROWADZANIA

EGZAMINÓW PAŃSTWOWYCH NA PRAWO JAZDY

Więcej...

Ogłoszenie

O ZAMÓWIENIU PUBLICZNYM I NIEOGRANICZONYM O WARTOŚCI ZAMÓWIENIA

PONIŻEJ KWOT OKREŚLONYCH W PRZEPISACH WYDANYCH NA PODSTAWIE ART. 11 UST. 8 NA:

„Zaprojektowanie i wybudowanie instalacji paneli fotowoltaicznych na dachu budynku Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Koninie

Więcej...

Certyfikaty